برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : سه شنبه ۹۹/۹/۱۱

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» فرش کرم 1000 شانه برای پذیرایی

جدیدترین فرش پذیرایی

فرش ماشینی 1000 شانه پذیرایی
امروزه بسیاری از افراد برای زیبا سازی دکوراسیون پذیرایی خود به دنبال فرش های طرح دستباف هستند . فرش های ماشینی طرح دستباف کاشان در دسته های فرش 1000 شانه ، فرش 1200 شانه و فرش 1500 شانه تولید و عرضه می شوند . شانه و تراکم بالا در این محصولات باعث شباهت بسیار آن ها به فرش دستباف شده است از این رو به فرش های 1000 شانه به بالا ، قالی ماشینی دستبافگونه می گویند . انتخاب فرش ماشینی مناسب برای اتاق پذیرایی از موضوعات مهم برای خانواده ها است . کیفیت و زیبایی فرش پذیرایی از مهمترین مواردی است که در انتخاب فرش مناسب برای این مکان باید به ان توجه داشت . فرشی که برای اتاق پدیرایی خانه انتخاب می شود باید از هر لحاظ یعنی ظرافت ، جنس ، طرح و رنگبندی متفاوت از دیگر مکان های خانه باشد .
فرش ماشینی که بر پذیرایی انتخاب می شود در زیبایی دکوراسیون خانه بسیار تاثیر گذار می باشد . قالی ماشینی 1000 شانه کاشان از مدل فرش های جدید و تازه وارد بازار فرش است که به خاطر ظرافت بالا و زیبایی طرح و نگاره از زیباترین فرش های ماشینی برای پذیرایی محسوب می شود . این گونه از محصولات علاوه بر زیبایی دارای ویژگی های منحصر به فردی چون عدم ایجاد حساسیت و مقاومت بسیار بالا هستند . قیمت فرش هزار شانه درجه یک کاشان از فرش 700 شانه بیشتر و از فرش 1200 شانه کمتر است .
نخ استفاده شده در قالی ماشینی دستبافگونه هزار شانه کاشان از الیاف صد در صد اکریلیک هیت ست شده است که به دلیل عملیات هیت ست ، نخ اکریلیک بدون پرزدهی بوده و بنابراین ضد آلرژی می باشد . فرش ماشینی ممتاز 1000 شانه به دلیل دوام بالا و قیمت مناسب تر نسبت به قالی های 1200 شانه بسیار مورد استقبال خریداران به خصوص نو عروسان قرار گرفته اند .
این فرش های طرح دستباف به وسیله ماشین آلات پیشرفته با تراکم 3000 تولید و عرضه می شوند . رنگبندی در این قالی ماشینی پرفروش بسیار مورد توجه قرار دارد زیرا رنگ های روشن فرش ماشینی 1000 شانه فضای خانه را بزرگتر و دلباز تر نشان داده و رنگ های تیره فرش 1000 شانه فضای خانه را گرم و لوکس نشان می دهد .
افرادی که به دنبال فرشی لوکس و اصیل برای فرش جهیزیه و فرش پذیرایی هستند می توانند فرش ماشینی کرم 1000 شانه را انتخاب نمایند .
استفاده از فرش کرم 1000 شانه به عنوان رنگ پایه پذیرایی و ست کردن با مبلمان می تواند بهترین انتخاب باشد . اکثر طرح های به کار رفته در فرش هزار شانه ماشینی برگرفته از طرح های اصیل فرش دستباف است ، پس می توان گفت فرش 1000 شانه کرم از گزینه های مناسب برای خانه های مجلل امروزی می باشد . ترکیب فرش هزار شانه کرم با مبلمان و پرده های گل دار باعث ایجاد فضایی شاد و دوست داشتنی می شود .
قالی ماشینی کرم 1000 شانه در تعداد رنگی : فرش 1000 شانه 8 رنگ کرم ، فرش 1000 شانه 10 رنگ کرم و فرش ماشینی 14 رنگ کرم بافته می شود . تفاوت قالی هزار شانه هشت رنگ کرم با فرش هزار شانه ده رنگ کرم تنها در تعداد رنگ می باشد و گرنه از نظر کیفیت هر دو جزء محصولات درجه یک هستند .

فرش کرم 1000 شانه گل برجسته
قالی گل برجسته 1000 شانه از جدیدترین فرش های ماشینی کاشان می باشد که با رنگبندی کرم در طرح افشان بافته شده است . این طرح بسیار شکیل و جدید بدون گل و ترنج  است و نگاه هر بیننده ای را به خود جذب می کند . رنگ کرم در فرش های گل برجسته 1000 شانه رنگ غالب است و توانایی هماهنگی با همه رنگ ها را دارا می باشد .
هر چند فرش هزار شانه کرم مدل افشان طرحی شلوغ دارد ولی رنگ کرم از حجم شلوغی این فرش کاسته و بر جذابیت ان افزوده است . برای جذابیت هر چه بیشتر فرش کرم 1000 شانه گل برجسته می توان آن را با رنگ سبز ست نمود . استفاده از تعداد رنگی بالا در فرش کرم برجسته در زیبایی طرح تاثیر زیادی گداشته است . برای بافت فرش گل برجسته کرم 1000 شانه از دو الیاف اکریلیک و هایبالک استفاده کرده اند .  این الیاف منجر به ایجاد برجستگی ها در سطح فرش شده اند . به خاطر زیبایی بی نظیر فرش ماشینی گل برجسته 1000 شانه کرم می توان ان را به عنوان فرش لوکس پذیرایی معرفی نمود . قالی های 1000 شانه گل برجسته کاشان در تمامی ابعاد استاندارد و سفارشی قابل بافت می باشند .
اگر به دنبال فرشی زیبا و با کیفیت برای پذیرای خود هستید می توانید فرش 1000 شانه کرم را انتخاب کنید . قالی ماشینی کرم هزار شانه قابلیت ست شدن با انواع دکوراسیون مدرن و سنتی اتاق پذیرایی را دارا می باشد . در صورتی که از فرش کرم هزار شانه برای پذیرایی استفاده کردید بهتر است برای هماهنگی دکوراسیون خانه خود مبلمان با رنگ تیره را خریداری نمایید . برای خرید فرش کرم برای پذیرایی بزرگ می توان از ابعاد بزرگ فرش 1000 شانه استفاده نمود .
این فرش های ماشینی زیبا در طرح های جدید در وب سایت فرش 1000 شانه به صورت غیر حضوری به فروش می رسند . شما می توانید از طریق این وب سایت ، فرش 1000 شانه کرم را با قیمت مستقیم کارخانه به صورت رایگان خریداری نمایید .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
•  شماره حسابهای فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه