برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : پنجشنبه ۰۰/۹/۱۱

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» خرید فرش 1000 شانه دستبافگونه کاشان

فرش ماشینی دستباف گونه 1000 شانه کاشان

امروزه با توجه به پیشرفت های چشمگیری که در زمینه های مختلف اقتصادی ، فرهنگی اقتصادی و .... داشته ایم خوشبختانه می توانیم بگوییم که در زمینه تولید فرش های ماشینی نیز مسیر خوبی را طی کرده ایم و روز به روز به موفقیت های خود اضافه می کنیم . شرکت فرش کاشان به عنوان یکی از تولید کنندگان فرش های ماشینی انواع فرش های ماشینی درجه یک و با کیفیت دستبافگونه را تولید می کنند و تا کنون نیاز خیلی از مشتریان را برآورده ساخته است . فرش های دستبافگونه ایی که این شرکت تولید کرده است عبارت اند از : فرش های ماشینی 1000 شانه ، فرش های ماشینی 1200 شانه ، فرش های ماشینی 1500 شانه که با صرفه ترین آن ها فرش های ماشینی 1000 شانه می باشد چرا که در کار ظرافت و زیبایی که دارد از قیمت بسیار مناسب تری نسبت به فرش های 1200 شانه و فرش های 1500 شانه برخوردار است . فرش های ماشینی 1000 شانه در دسته فرش های ریز بافت قرار می گیرد .
با توجه به شرایط اقتصادی خانواده های علاقه مند به فرش های دستبافت توانایی خرید این مدل از فرش ها را ندارند از این رو به سراغ فرش های ماشینی دستبافگونه که در عین زیبایی از کیفیت بسیار بالایی نیز برخوردار هستند . شما باید به این نکته توجه داشته باشید که فرش های ماشینی دستبافگونه 1000 شانه برای مکان هایی که رفت و آمد در ان ها زیاد است مناسب نمی باشد زیرا ضخامت کمی دارند و در اثر پا خوردگی از بین می روند و بیشتر جنبه تزیینی دارند . سوالی که ممکن است برای خیلی ازخریداران فرش پیش بیاید این است که تفاوت فرش های دستبافت با فرش های دستبافگونه در چیست ؟ در واقع به دلیل این که چله کشی در پشت فرش های ماشینی 1000 شانه پیدا نیست از این رو شبیه فرش های دستبافت است . فرش های ماشینی 1000 شانه با استفاده از دستگاه HCPX2 بافته می شود که این دستگاه ها از دقت و سرعت بسیار بالایی برخوردار است .

خصوصیات فرش های ماشینی 1000 شانه دستبافت گونه
1-    فرش های ماشینی 1000 شانه با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه درجه یک به نام الیاف 100 درصد آکریلیک هیت ست شده تولید می شوند که این الیاف ویزگی های منحصر به فردی دارد .
2-    طرح هایی که برای تولید فرش های ماشینی 1000 شانه استفاده می شوند شبیه به نقشه های فرش های دستبافت می باشد .
3-    این مدل از فرش ها با تراکم 3000 توسط پیشرفته ترین و به روزترین دستگاه های بافنده تولید می شوند که دقت و سرعت عمل این دستگاه بسیار بالا می باشد یعنی کمترین خطایی در تولید توسط این دستگاه ها پیش می آید .
4-    تعداد رنگ های به کار رفته در فرش های ماشینی 1000 شانه هشت رنگ اصیل و زیبا می باشد .
5-    فرش های ماشینی 1000 شانه دستبافگونه یکی از فرش های ضد حساسیت و ضد پرزدهی می باشد که در تار و پود این فرش از الیاف پنبه اصل استفاده شده است .
6-    فرشی نرم و راحت می باشد همچنین در مقابل شست وشو مقاوم است .

انواع فرش های 1000 شانه  دستبافگونه شرکت فرش کاشان :
1-    فرش های ماشینی 1000 شانه 8 رنگ
2-    فرش های ماشینی 1000 شانه 10 رنگ
3-    فرش های ماشینی 1000 شانه 14 رنگ
4-    فرش های ماشینی 1000 شانه گل برجسته

شما می توانید فرش های ماشینی 1000 شانه دستبافگونه را به دو صورت خریداری کنید :
1-    خرید به صورت حضوری      2- خرید به صورت آنلاین و اینترنتی

هر کدام از روش ها دارای ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فرد خود می باشند . ویژگی هایی که برای خرید به صورت حضوری می توانیم بیان کنیم عبارت است از :
1-    به صورت حضوری است .
2-    به نیروی انسانی نیازمند است .
3-    برای خرید فرش باید به فروشگاه فیزیکی مراجعه کنید .
4-    نیاز به مصرف انرژی های فسیلی دارید مانند حمل و نقل
5-    پرداخت شما می تواند به صورت چک ، نقد و اقسلطی باشد .
6-    شما می توانید فرش مورد نظر خود را از نزدیک مشاهده کنید و از جنس و کیفیت آن آگاه شوید .

ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فرد در رابطه با خرید فرش به صورت آنلاین و اینترنتی به شرح زیر است :
1-    نیاز به حضور فیزیکی ندارد .
2-    نیاز به بسته های اینترنتی دارید .
3-    نیاز است که شما حتما دستگاهی مانند موبایل و کامپیوتر را به اینترنت متصل کنید .
4-    تنها شما می توانید عکس فرش مورد نظر خود را مشاهده کنید و برای شما ناملموس است .
5-    پرداخت مبلغ فرش به صورت اینترنتی انجام می شود .
6-    نیاز به صرف انرژی انسانی و فسیلی ندارد .

خرید فرش های ماشینی 1000 شانه دستبافگونه کاشان از کارخانه فرش کاشان
شما می توانید انواع فرش های ماشینی 1000 شانه را با مراجعه به فروشگاه آنلاین شرکت فرش کاشان در طرح های زیبا نظیر تاج محل ، پرهام ، پانیذ ، برکه و ... به قیمت درب کارخانه خریداری کنید و از خدمات ویژه این شرکت که نظیر ارسال رایگان فرش درب منزل و ضمانت نامه معتبر و کتبی است بهره مند شوید . از آن جایی که شرکت فرش کاشان یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان در زمینه تولید فرش های ماشینی می باشد شما می توانید با مشاهده نماد اعتماد الکترونیکی از خود اطمینان حاصل فرمایید . به طور کلی شما می توانید فرش خود را در فروشگاه انلاین شرکت فرش کاشان برحسب تعداد شانه تعداد رنگ متراژ تراکم ، جنس نخ ، طرح و نقش خریداری کنید .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  هنگام خرید اینترنتی فرش چگونه اعتماد کنیم ؟
•  شرایط بازگشت یا عودت فرش
•  استخدام در فرش کاشان
•  ضمانت اصل بودن فرش ماشینی
•  روش نگهداری و شستشوی فرش ماشینی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه