برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : پنجشنبه ۰۰/۹/۱۱

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» همه چیز درباره ی فرش ماشینی 1000 شانه کاشان

ویژگی های فرش 1000 شانه کاشان

معمولا افرادی که در زمینه فرش ماشینی و یا فرش دستباف اطاعاتی ندارند زمانی که حرف از فرش 1000 شانه می شود ممکن است.سوالاتی برایشان پیش بیاید و زمانی که در پی جست و جوی آن هستند شاید جواب درستی دریافت نکنند ولی ما آمده ایم در این مقاله اطلاعات کامل و همه چیز درباره فرش 1000 شانه به شما مخاطبان عزیز بدهیم تا دیگر به این مشکلات رو به رو نشوید و در هنگام خرید اطلاعات کافی برای یک خرید درست را داشته باشید.

 

فرش ماشینی 1000 شانه کاشان چیست؟ 

فرش ماشینی 1000 شانه اولین بار در کاشان در سال 1392 تولید شد و به دلیل نوع بافت و کیفیت مطلوبش مورد توجه عموم واقع شد علاوه برا زیبایی که در این فرش 1000 شانه ماشینی وجود دارد جنس نخ پود بکار رفته در فرش 1000 شانه ی کاشان از جوت یا کنف مورد استفاده قرار می گیرد جوت یا همان کنف که برخی از شرکت های تولیدی کاشان از این نخ استفاده می کنند به دلیل ظرافت و زیبایی و لطافتی که در نخ جوت می توان مشاهده کرد جوت که از الیاف طبیعی ساخته شده در کشور های پاکستان، هند، بنگلادش و نظیر آنها رشد می کند و نکته جالب اینکه دارای خاصیت الکتریسیته است.

فرش 1000 شانه کاشان با بالاترین کیفیت نخ بافته و تولید می شود و اکثر طرح ها و فرش هایی که 1000 شانه باشد به صورت دستافگونه بوده و زیبایی بسیار بالایی رو به وجود می آورد. زمانی که می گوییم فرش ماشینی دارای تراکم 1000 می باشد یعنی تراکم طولی فرش ماشینی 1000شانه است که اغلب فرش های ماشینی 1000 شانه با تراکم 3000 است یعنی چه؟ یعنی اگر یک متر از طول را در نظر داشته باشیم تعداد 3000 گره در آن طول بافته می شود.

فرش های ماشینی 1000 شانه اغلب در متراژ های فرش ماشین 1000 شانه نه متری، فرش ماشینی هزار شانه دوازه متری و فرش ماشینی شش متری و در رنگ های فرش ماشینی 10 رنگ، فرش ماشینی 14 رنگ، فرش ماشینی 8 رنگ و فرش ماشینی گل برجسته وجود دارد و شما می توانید فرش دلخواه خود را به راحتی و در کمترین زمان از فروشگاه فرش 1000 شانه کاشان خریداری کنید.

 

فرش ماشینی 1000 شانه که با نخ آکریلیک هیت ست شده 

در ابتدا موضوع اصلا فرش ماشینی با آکریلیک هیت شده چیست؟ و چه فوایدی را به همراه دارد؟ آیا این الیاف هیت ست شده فرقی در فرش ایجاد می کند؟

نخ آکریلیک از الیاف مصنوعی به وجود می آید پلیمری که با نام علمی پلی اکریلو نیتریل با حداقل مولکولی در حدود 1900 مونومر واحد ساخته شده است که در ایالات متهده به پلیمری که حداقل 85 درصد آن پلیمر آکریلو نیتریل باشد نخ آکریليک گفته می شود.

نخ آکریلیک هیت ست شده در در مقایسه با فرش های مشابه در ساختار نخ به صورت پفکی و حجیم دیده می شود که از نظر تراکم و شانه حجیم تر و تو پر تر به نظر می آید. زمانی حرف از فرش ماشینی آکریلک هیت شده بیاید، ویژگی ها و فواید بسیار بالایی برای ما به وجود می آورد که در ادامه برای شما توضیحاتی در این قبیل می دهیم.

فرش هایی که از آکریلیک هیت ست شده بافته شده باشد بسیار امکانات و مزایا به ما مشتریان و خریداران فرش ماشینی را فراهم می سازد به طور مثال زمانی که فرش ماشینی 1000 شانه دچار لکه ای بشود خوب مسلما نیاز به شست و شو نیاز دارد و زمانی که ما فرش را می خواهیم بشوریم این فکر در به وجود می آید که زمانی که ما قالی های قدیمی با آب داغ شست و شو می کردیم رنگ دهی داشت و فرش رنگ زیبا و اصلی خود را از دست می داد. اما! فرش ماشینی 1000 شانه که با الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته شده باشد این ترس را از ما دور می کند چون آب داغ هیچ مشکلی برای فرش ماشینی به وجود نمی آورد و بعد از شست و شو از زیبایی فرش لذت ببریم.

فرش ماشینی درجه یک و با دوام کاشان از الیاف اکریلیک هیت ست شده که در برابر محیط های اسیدی و نور مستقیم افتاب مقاومت بالایی دارد و به این راحتی کیفیت الیافت و رنگ خود را از دست نمی دهد و با خیال راحت می توانید بعد از شست و شو فرش ماشینی را در آفتاب پهن کنید و یا زمانی که فرش را به قالیشویی می سپارید ترس اینکه مدت زیادی فرش در افتاب قرار بدهند را نداشته باشید.

یک ویژگی دیگر فرش 1000 شانه ماشینی با نخ آکریلیک هیت ست شده در عدم پرز دهی فرش ماشینی می باشد. فرش ماشینی بدون پرز کاشان اگر به یاد داشته باشید در مقایسه با فرش های قدیمی که داعما پرز داشتند و هر چه مقدار جارو بر روی سطح فرش انجام می شد از پرز فرش قدیمی دست باف کم نمیشد و یک مشکل اساسی که همه خانواده ها با آن مواجه بودند در این بود که لباس ها و وسایل دیگر به فرش چسبیده می شد و به پرز به سختی از روی لباس جدا می شد با این حال فرش ماشینی آکریلیک هیت ست شده این مشکل را هم حل کرده و فرش های بدون پرز و با کیفیت درجه یک و بسیار مرغوب را به بازار عرضه کرده است که با روش های معمولی مثل جارو کشیدن بر خلاف نخاب فرش هفته ای 3 مرتبه و یا استفاده از جارو های معمولی که برای این کار باید مقداری جارو را خیس کنید و بر روی فرش بکشید و... روش های بسیار زیاد دیگری هم برای از بین بردن پرز وجود دارد که با این روش ها پرز را به حداقل و یا تموم می کند ولی خوب باید این نکته توجه کنید که اگر فرش ماشینی آکریلیک هیت سد شده را خریداری کنید هیچ گونه پرزی نداشته باشد حتما فرش شما یا جنس آلریلیک نیست یا جنس نخ استفاده شده در بافت از پلاستیک بوده که بسیار ضرر می بینید پس در هنگام خرید حواستان به این موضوع باشد.

 

خرید اینترنتی فرش ماشینی 1000 شانه کاشان

شما می توانید فرش ماشینی با کیفیت درجه یک و عالی و در تنوع بالا محصولات را از سایت فرش 1000 شانه کاشان با همان قیمت کارخانه و با تنوع بالا محصولات فراهم و در خانه های خود مورد استفاده قرار دهید با خرید از فروشگاه فرش 1000 شانه کاشان شما از بسیار مزیت ها و خدماتی برخوردار می شوید از جمله خریدی بدون واسطه و دارای قیمت بسیار مناسب که به قیمت درب کارخانه به فروش می رسد، خدمات پس از فروش به شما این امکان را فراهم می سازد که بعد از خرید فرش اگر در فرش مشکلی بود و یا در خرید اشتباهی کرده اید می توانید فرش را تعویض کنید ارسال رایگان به سرار کشور و به صورت رایگان در منزل خود تهیه فرمایید. 

برچسب
فرش ماشینی 1000 شانه از جمله فرش های بسیار محبوب بین ایرانی ها می باشد که خیلی از افراد عادی نمی دانند که فرش 1000 شانه به چه فرشی گفته می شود. در این مطلب ما قصد داریم در مورد ویژگی های فرش بیشتر صحبت کنیم
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  استخدام در فرش کاشان
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
•  قوانین و مقررات خرید از فرش کاشان
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه