برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : پنجشنبه ۰۰/۹/۱۱

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» قیمت فرش ماشینی هزار شانه 6 متری

قیمت فرش هزار شانه 6 متری

فرش های ماشینی به ویژه فرش ماشینی کاشان از جمله اولین فرش هایی است که به دلیل قدمت دیرینه خود در میان تمامی افراد به محبوبیت رسیده است . امروزه به دلیل تعدد در کارخانجات تولید فرش در کاشان و تقاضای بالا برای خرید فرش ماشینی به دلیل گران بودن فرش های دستبافت ، تولید کنندگان فرش را براین داشته تا به تولید فرش های ماشینی در انواع مختلف و در سایز های مختلف بپردازند .
ابعاد فرش
فرش های ماشینی در دو سایز استاندارد و غیر استاندارد توسط کارخانجات فرش های ماشینی تولید می شود . منظور از سایز استاندارد ، تولید فرش در ابعاد : فرش 24 متری ، فرش 12 متری ، فرش 9 متری ، فرش 6 متری می باشد . فرش در ابعاد غیر استاندارد فرش با متراژ بالاتر یا سفارشی می باشد . که این موضوع تاثیر به سزایی را در قیمت فرش ماشینی دارد . ابعاد فرش در صورت استاندارد بودن هرچه بیشتر باشد قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود اما در فرش ها ی سفارشی قیمت با توجه به اندازه سفارشی فرش تعیین می شود و در کل می توان گفت قیمت فرش ماشینی با سایز غیر استاندارد بیشتر از فرش در سایز استاندارد می باشد .
فرش 6 متری
امروزه به دلیل سبک زندگی های مدرن و آپارتمان نشینی و خانه های کوچک تقاضای افراد برای کف پوش کردن منازل به سمت فرش های ماشینی در سایز و ابعاد کوچک رفته است . به همین دلیل امروزه تقاضای خرید فرش ماشینی در سایز های استاندارد فرش 9 متری و فرش 6 متری بیشتر شده است . فرش 6 متری نسبت به سایر فرش های ماشینی به دلیل ابعاد کمتر از قیمت پایین تری برخوردار است اما قیمت فرش تنها به سایز و ابعاد فرش باز نمی گردد و عوامل متعدد زیادی نیز وجود دارند که تعیین کننده قیمت فرش ها ماشینی می باشند که از جمله آن ها می توان به موارد ذیل اشاره نمود :
علاوه بر سایز فرش که یکی از عوامل تعیین کننده قیمت فرش است عامل دیگری نیز که تاثیر شگرفی بر روی قیمت فرش دارد تعداد شانه و تراکم در فرش می باشد . تعداد شانه و تراکم فرش هرچه بالاتر ریز بافتی و ظرافت فرش بیشتر در نتیجه زیبایی فرش دو چندان می شود و خود این امر در قیمت فرش عاملی مهم محسوب می شود . حال لازم به ذکر است که گفتن این نکته نیز نباید غافل شد و این موضوع است که فرش های تولید شده با تعداد شانه بالا به فرش های دستبافتگونه شباهت داشته و آن ها را نیز به این نام می شناسند و همین موضوع دلیلی است بر زیباتر بودن فرش پس در نتیجه قیمت بیشتری را نیز در بر خواهد داشت . عوامل دیگری چون : تعداد رنگ به کار رفته در فرش ، نوع دستگاه بافت ، الیاف استفاده شده برای بافت فرش نیز از جمله عواملی است که بر روی قیمت فرش تاثیر داشته اما تاثیر آن بر روی قیمت چشمگیر نمی باشد . یکی از دلایل دیگری که علاوه بر سایز و قیمت سبب شده تا تقاضا برای فرش ماشینی شش متری بیشتر شود جابه جایی و حمل آسان فرش 6 متری می باشد . بهترین انتخاب برای منازل کوچک که مبلمان فضای آن ها را گرفته و احتیاج آن ها برای کف پوش کردن قسمت میانی پذیرایی می باشد فرش شش متری خواهد بود .  همچنین استفاده از فرش 6 متری برای فضا های کوچک شامل اتاق خواب و آشپزخانه نیز انتخابی مناسب خواهد بود .
انواع فرش ماشینی
فرش های ماشینی در انواع مختلفی تولید و روانه بازار فروش می شوند . از جمله آن ها می توان به فرش های زیر اشاره نمود : 1. فرش 500 شانه
2. فرش 700 شانه
3. فرش 1000 شانه
4. فرش 1200 شانه
5. فرش 1500 شانه که به تازگی در برخی ازکارخانجات تولید فرش های ماشینی تولید می شود .
با توجه به مطالب ذکر شده می توان گفت که فرش 6 متری 500 شانه از قیمت کمتری نسبت به فرش 700 شانه 6 متری برخوردار است . به طور کلی برای افرادی که به دنبال فرش با سایز کوچک یا همان فرش شش متری هستند که در کنار مقوله کیفیت و قیمت مناسب ، زیبایی فرش نیز برای آن ها اهمیت دارد فرش 6 متری هزار شانه بهترین انتخاب خواهد بود زیرا علاوه برزیبایی نسبت به فرش های 6 متری 700 شانه و 500 شانه از قیمت مناسب تری برخوردار خواهد بود . قیمت فرش شش متری 1000 شانه از فرش های 6 متری 500 شانه و 700 شانه بالاتر و نسبت به فرش 6 متری 1200 شانه و 1500 شانه از قیمت مناسب تری برخوردار خواهد بود . به همین دلیل است که افراد به سمت فرش های 1000 شانه روی آورده اند . شرکت فرش کاشان یکی از معتبر ترین فروشگاه های زنجیره ای فرش ماشینی است که توانسته با تولید فرش های 1000  شانه در سه دسته : فرش 1000 شانه 10 رنگ ، فرش 1000 شانه 14 رنگ و فرش 1000 شانه گل برجسته نیاز افراد را با سلیقه های متفاوت برآورده سازد . البته همان طور که ذکر شد تعداد رنگ به کار رفته در بافت فرش در قیمت تاثیر دارد اما تاثیر آن چشمگیر نخواهد بود به همین ترتیب می توان این مطلب را بیان داشت که فرش 6 متری 1000 شانه گل برجسته از قیمت بالاتری نسبت به فرش 6 متری 1000 شانه 14 رنگ یا 10 رنگ برخوردار است .
محاسبه قیمت فرش
برای این که قیمت یک فرش را محاسبه نماییم می توانیم متراژ کلی فرش را در قیمت یک متر مربع از آن ضرب نموده تا قیمت کلی فرش بدست آید . برای  مثال می توان این مطلب را اذحان داشت که فرش 6 متری با قیمت یک متر مربع به مبلغ 200000 تومان به فروش می رسد پس برای محاسبه قیمت کلی فرش شش متری می توانیم 6 را در 200000 تومان ضرب کرده و قیمت 1.200.000 تومان برای فرش 6 متری به دست می آید .
خرید فرش 6 متری هزار شانه کاشان
شما برای خرید فرش کاشان با مراجعه به سایت فرش کاشان به صورت آنلاین یا با مراجعه حضوری می توانید با انواع فرش ماشینی در سایز های مختلف ازجمله فرش هزار شانه شش متری آشنا شده و بهترین انتخاب را با مقایسه طرح ها و نقشه ها برای خود رقم بزنید . البته نباید از این نکته غافل شد که بهترین روش خرید فرش ، خرید اینترنتی آن می باشد زیرا علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه می توانید با انواع طرح های فرش های ماشینی کاشان آشنا و به مقایسه آن ها با سایر فروشگاه های اینترنتی بپردازید و بهترین انتخاب را برای خود رقم بزنید . 

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
•  قوانین و مقررات خرید از فرش کاشان
•  استخدام در فرش کاشان
•  حمل و نقل در فرش کاشان
•  روش نگهداری و شستشوی فرش ماشینی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه